Дитяча стоматологія

Маленькі пацієнти можуть отримати весь комплекс стоматологічних послуг по догляду за зубами і їх лікування, при цьому ми завжди враховуємо всі особливості лікування зубів у дітей, як психологічні, так і фізіологічні. Ваша дитина не буде боятися ходити до стоматолога, якщо познайомиться з нашими лікарями і методами лікування!

Лікування зубів у дітей - як не боятися стоматолога?

Не секрет, що дуже важливо сформувати у дитини правильне ставлення до гігієни порожнини рота. У перший раз дитину потрібно показати дитячому стоматологу, коли прорізатиметься перший зубок. Дитячий стоматолог розповість Вам, на що звернути увагу, як чистити зуби дитині і як проводити профілактику карієсу. Після цього раз на півроку варто приходити на профілактичний огляд. Як же зробити похід до дитячого стоматолога не таким страшним для дитини? Якщо Ви привчите дитину до регулярного огляду у дитячого стоматолога, то це не буде викликати у неї стрес і стане звичною подією, такою ж, як, наприклад, похід в магазин за покупками.

Супроводжуючи дитини в стоматологічну клініку, не налаштовуйте її на те, що буде боляче, будьте спокійні і доброзичливі, тоді дитина відчує Ваш настрій і відчує, що нема чого боятися: Ви поруч і дбаєте про неї, а доброзичливі лікарі намагаються зробити все якомога менш болісно. Після походу до дитячого стоматолога похваліть малюка, купіть йому невеликий заохочувальний подарунок.

Можна вдома пограти в стоматолога і пацієнта: Ви можете грати роль стоматолога, а дитина - пацієнта. Попросіть дитину показати зубки, відкрити рот, поясніть, що лікарю не можна заважати, але і боятися його не варто. Звикнувши до такої ситуації, справжнього лікаря дитина вже не буде боятися, так як буде знати, чого очікувати, і ситуація буде звичною.

Як в домашніх умовах доглядати за дитячими зубками?

Почати піклуватися про здоров'я зубів малюка можна ще під час вагітності: потрібно приймати фтор, що позитивно позначиться на здоров'ї як дитини, так і матусі, а також їсти побільше молочних продуктів.

Коли дитина народиться, а потім у неї з'являться перші зубки, важливо проводити профілактику карієсу. Дитина повинна їсти достатню кількість молочних продуктів. А щоб кальцій краще засвоївся, необхідний вітамін D, тому потрібно їсти рибні страви і гуляти на вулиці в сонячну погоду. Звичайно ж, також необхідно стежити за гігієною ротової порожнини дитини. Не варто давати багато солодкого малюкові. Але найголовніше профілактичний захід це регулярне чищення зубів - не менше 2 разів на день. Що стосується догляду за зубами, то варто використовувати спеціальну дитячу пасту: вона більш бережна, ніж звичайна.

Лікування зубів у дітей - професійний догляд за зубами

Дитячого стоматолога потрібно відвідувати два рази на рік. Якщо виявиться, що емаль зубів дитини пошкоджена, то лікар проведе відновлювальні процедури. Cтоматолог покриє зуби фторлаком або сріблом, що дуже швидко, але ефективно для профілактики карієсу. Коли почнуть з'являтися постійні зуби, варто запечатати фісури зубів, тобто покрити поглиблення на верхній поверхні зуба спеціальним герметиком, що запобігає появі карієсу.

Лікування карієсу у дітей

Якщо Ви помітили найменші ознаки карієсу у дитини, то відразу ж зверніться до дитячого стоматолога. Чим раніше Ви почнете лікування зубів у дітей, тим легше буде впоратися з карієсом. Коли карієс поверхневий, його можна вилікувати, зашліфувати уражені поверхні. Карієс в стадії плями також можна лікувати спеціальними засобами, не свердлячи зуб. У разі формування повноцінної каріозної порожнини вже потрібна установка пломби, причому пломби для дітей мають ще й профілактичні властивості і містять в своєму складі корисні речовини.

Лікування зубів у дітей - пульпіт

Коли карієс не лікується, він може перейти в стадію пульпіту, так як запалюється пульпа зуба. Через особливості будови зубів у дітей і слабкої емалі, пульпіт у дітей зустрічається частіше, ніж у дорослих. Пульпіт може як проявити себе, так і не мати симптомів: підвищення температури, набряк, запалення лімфатичних вузлів, гострий біль.

Лікування пульпіту у дітей не відрізняється від лікування дорослих, за винятком того, що на всіх етапах вибираються бережливі способи лікування і враховується дитячий вік пацієнта. Наші лікарі підбирають оптимальний варіант лікування зубів, безболісно лікують пульпіт і, що важливо, підходять індивідуально до кожної дитини і намагаються створити сприятливу психологічну атмосферу.

Ми готові подбати про Вашу дитину і здоров'я його зубів, починаючи з появи у нього першого зуба, розповісти Вам, як правильно доглядати за зубами, підібрати правильні засоби для догляду, навчити малюка чистити зуби правильно. Приходьте до нас, і ми проведемо професійну профілактику карієсу у дитини за допомогою найсучасніших засобів і складів, що зміцнить зуби на довгі роки. У разі, якщо проблеми виникли, і потрібно вилікувати карієс або пульпіт, лікарі нашої клініки зроблять це дбайливо і ефективно.

Здорові зубки маленьких пацієнтів - результат нашої роботи, яку ми любимо!

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за телефонами: 8 (0432) 60-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.