Вініри у Вінниці

Вініри на зуби

Сучасна стоматологія досягла такого рівня, що дозволяє не тільки з успіхом лікувати зуби, але і при необхідності відновлювати їх зовнішній вигляд і застосовувати методики художньої реставрації зубів.

Реставрація зубів за допомогою вінірів

Однією з таких методик є реставрація зубів за допомогою вінірів, спеціальних накладок на зуби, що дозволяє досягти вражаючих результатів і зробити посмішку по-справжньому сліпучою і здоровою. Вініри не тільки відновлюють зуб, але і захищають його від впливу шкідливих речовин і хвороботворних бактерій. У яких же випадках можна і потрібно встановити вініри на зуби?

Показання до встановлення вінірів

В першу чергу, вініри встановлюють, коли потрібно відновити форму зуба - зруйнованого або зламаного в результаті травми. Також можливе використання вінірів для корекції природної форми зуба, коли потрібна корекція зубного ряду з точки зору естетики.

Корекція форми зуба

Також вініри використовують для виправлення кольору зубів, спільно з відбілюванням. У разі, коли зуб приймає патологічно темний відтінок і відбілити його неможливо, на зуб надівається вінир, що миттєво вирішує цю проблему. Установка вінірів незамінна в тому випадку, якщо між зубами є великі проміжки, що псує естетику посмішки.

Методика встановлення вінірів

Вініри є спеціальними накладками на зуби, які встановлюються з метою виправлення естетичного вигляду зуба. Вініри виготовляються за індивідуальними мірками кожного пацієнта.

Існує два методи виготовлення вінірів, і відповідно до них існують два методи реставрації зубів за допомогою вінірів - прямий і непрямий.

Прямий метод реставрації

Вініри для даного способу виготовляються з композитних матеріалів прямо в стоматологічному кабінеті, що додає цим методом таку додаткову перевагу, як швидкість. Тобто за один прийом Ви можете прийти і встановити прямі вініри. Такі вініри міцні, але трохи поступаються в стійкості до стирання керамічним. Зовні зуби виглядають природно за рахунок відносної прозорості композитних вінірів. Такі вініри є відносно доступними за ціною.

Непрямий метод реставрації

Даний метод передбачає використання керамічних вінірів, які необхідно виготовити в лабораторії і потім встановити. Саме тому даний метод передбачає два відвідування стоматолога і займає більше часу. Однак зате такі вініри більш міцні, з плином часу не змінюють свій первісний колір і дозволяють відтворити всі особливості зуба будь-якої форми.

Запис на прийом до стоматолога

Почніть свій шлях до яскравої усмішки разом зі стоматологічною клінікою Dr.Miller!

Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні: зателефонуйте нам за номерами 8 (0432) 60-25-05 або (067) 525-88-55. Також ви можете записатися онлайн, натиснувши на кнопку нижче.